#1 2008-05-17 20:23:43

Figrian

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 14
Punktów :   
Profesja: Wind Rider

Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

Moi drodzy.

Mamy do podjecia powazna decyzje...
Bo tak dalej byc nie moze...mam na mysli wojne z triada...
ostatnio na Hot Springs nie mozna w ogole spoilowac...wywiazuje sie bojka ktora jesli nawet wygramy z 2 razy to po kilkunastu minutach pojawia sie ZERG z 10+ludzmi 3rd class w tym 3-6 HERO.
Wojna nie byla niczym zlym poki plynely z niej korzysci...(czyli sprzymierzenie z clueless)dzieki mocnemu sojuszowi mogli niektorzy z nas zaliczyc subowe rb...na tyrki chodzilismy z nimi.
Ostatnio nie dostalem info o zadnym RB, Sariss tez.
Jesli daje im namiar na Triade to rzadko kiedy otrzymuje jakas odpowiedz w postaci wsparcia.Bo to sa na tyrku o ktorym nam nie powiedzieli, bo jest oly, niestety zostajemy wystawiani coraz czesciej i trzeba rozwazyc czy dalej ma to sens.
Proponuje poczekac do Soboty do siege zobaczyc czy rzeczywiscie dostaniemy od nich jakas pomoc, i postawic im ultimatum.
Bo nie bedziemy tylko bronic ich tylka, bo to nie ma sensu.
Jest jeszcze sprawa naszego prawdziwego ally...Ancientsi ..bylo ich niby duzo ale jak sie z nimi sprzymierzylismy okazalo sie ze w klanie 3 secondy lidera. Chca tylko aby im pomagac, dla nas nie plyna korzysci zadne. Mozliwe zeby poszukac juz nie polskiego klanu tylko ogolnie po prostu kogos mocnego zeby jakos mozna bylo cos zrobic samemu, zeby ubic w koncu te rb, wykupic skille klanowe.

Prosilbym wszystkich o wypowiedzienie sie na temat tej sprawy, wojny, ally...jednego i drugiego i wyrazenie swojej opinii na ten temat.

Offline

 

#2 2008-05-17 20:33:28

Sosen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

Wojny mozna zaprzestac na pewien czas, jestem za, bo nie mozna prawie nic spoilowac i tyle mojego o wojnie .
Co do ally, niejaki klan hearmorhem czy jakos tak, maja wlasnie ally, a jesli sie nie myle liderem jest ruarc, znam go, mam nadzieje ze mnie pamieta, jesli przyszli ekipa taka jak kiedys grali to mozna byc pewnym ze sie nie rozpadna i bedzie mozna mowic o rb czy subkach i tyrkach. Moge z nim porozmawiac.

Offline

 

#3 2008-05-17 20:34:06

Helvirren

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

wrocilem 3 dni temu wiec moje zdanie moze byc malo rozsadne i relatywne do sutuacji, prosze sie nim nie przejmowac;]

wojne zakonczyc skoro tak wyglada. wzmacniac klan, robic sprzet, lvl, tluc się z rownymi sobie. ally  nasz olewa, olac ally poszukac innego, ale raczej nie z polakami bo sory.. ale polskie klany rzadko kiedy sa solidne niestety


Helvirren vel. SuperFly, duszny warlock ;]

Offline

 

#4 2008-05-17 20:40:19

Figrian

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 14
Punktów :   
Profesja: Wind Rider

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

Rozmawialem kiedys z nimi i mowili ze nie szukaja ally, Sosna
ale jesli go znasz iz nim pogadasz to jak najbardziej...oni sa nawet ubrani i lvle tez nawet nawet wiec to moze by cos bylo:)

Offline

 

#5 2008-05-17 20:43:12

Alz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 10
Punktów :   
Profesja: Hawkeye

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

Moje zdanie jest takie, żeby przerwać tą wojnę. Niestety nie dorównamy Triadzie, która po prostu potrafi nas zalać ludźmi w top S/hero. Podobnie był olał Ancients i Clueless, jak nic nam nie pomagają, a sami tylko chcą coś od nas to po cholerę nam taka kula u nogi.

Offline

 

#6 2008-05-17 20:47:30

Sariss

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

no ja nie wiem czy da sie to tak latwo zalatwic?Mysle ze nawet jak zaprzestaniemy.. to crusaders i Symphonia beda nas nadal mordowac.. a przynajmniej Symphonia.. kiedys mi mowili ze chca miec wojne ze wszystkimi..
To ally faktycznie sie okazalo cienkie.. wykorzystali nas do pomocy na siege a teraz nawet na tyrka nie zawolaja.. tak wszczerze wam powiem.. ze juz sama nie wiem co zrobic.. ale raczej z tego ally zrezygnowac.. bo dla nich sie licza tylko ci, to sa w ally aficjalnym.. Problemow nazbieralo sie przez nich.. a teraz sie wypieli.. sama juz nie wiem...

Offline

 

#7 2008-05-17 21:06:31

Alz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 10
Punktów :   
Profesja: Hawkeye

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

Zawsze mamy zamek do oddania...

Offline

 

#8 2008-05-18 16:36:07

Crizis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 1
Punktów :   
Profesja: Sword Singer

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

ja się coprawda nie znam, ale skoro prosili zebym sie wypowiedzial to tak zrobie,
uwarzam ze jesli nas bija to wojne nalezy zakonczyc, z kolei, jesli sojusznicy nas wsyatwiaja to ich rowniez należy olac i tyle

Offline

 

#9 2008-05-19 19:38:01

CPAS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

Wojna poniekąd zakończona .. przynajmniej tak się wydaje narazie. Ja bym proponował trzymać się blisko triady, jak to mawiają "jeśli nie możesz pokonać wroga, przyłącz się do niego" wcale takie to głupie nie jest. Nie mówie o oficjalnym sojuszu ale o neutralności/umownym sojuszu. a ten co mamy do tej pory to żenada i dno. Olewka całkowita ale co tu dużo mówić o naszym ally (Ancients) odrazu mówiłem, że to zły pomysł to nie słuchaliście Narazir to tyle. Pozdrawiam

Offline

 

#10 2008-05-19 21:05:07

Sosen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

A ja sobie myslalem jak tu ta sprawe rozwiazac, no i poniekad wpadlem na pomysl. Moim zdaniem moznaby porozmawiac z clueless, na siege faktycznie brac udzial po stronie crusaders, tylko ze, ustalic z clueless ze nie bedziemy targetowac ludzi no takich wysoko lvlowych, jesli ktorys z nas padnie, to niech lezy ile sie da, ociagajmy sie, targetujmy ludzi w c grade na przyklad, no grajmy jak ostatnie nooby:P Jesli porozumiemy sie z clueless i sie zgodza, crusader "pomozemy" i mma nadzieje ze bedziemy mieli spokoj. Co wy na to, jesli ktos ma lepszy pomysl niech sie wypowie.

Offline

 

#11 2008-05-19 22:45:13

Figrian

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 14
Punktów :   
Profesja: Wind Rider

Re: Sojusz z Clueless , wojna z Triada...

Tak, tylko czy oni sie na to nabiora...Jakby nie bylo jak z nimi sie lalismy nie bylismy takimi ciotami az -.- potrafilismy dolozyc nieraz

Z drugiej strony tez nie maja jak udowodnic tego.
sam nie wiem, niech inni sie wypowiedza, ale pomysl nie glupi, godny uwagi, jak wypali to super.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassinsrom.pun.pl www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.ekstramenager.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.klanbiju.pun.pl